Стартує  навчальна програма “Молодь змінить Україну»

Print Friendly, PDF & Email

10 жовтня стартує програма “Молодь змінить Україну-2020”, створена Фондом родини Богдана Гаврилишина для молодих, патріотичних, відповідальних українців, які пов’язують своє майбутнє з Україною, прагнуть позитивних змін, потребують додаткових знань і досвіду.

Учасниками програми можуть стати молоді люди віком від 20 до 35 років.

Програма складається із  трьох етапів:

I етап (жовтень-листопад 2020) – онлайн-школи локального розвитку для учасників та учасниць з 9 областей: Львівська, Рівненська, Закарпатська, Хмельницька, Миколаївська, Кіровоградська, Сумська, Херсонська та Луганська.

Цей етап передбачає 6-тижневе онлайн-навчання з 19.10 до 30.11 двічі на тиждень (понеділок та четвер з 19:00 до 20:30).  Навчання поєднує лекторії, практичні кейси, індивідуальну роботу над проєктами й  створене таким чином, щоб допомогти учасникам підготувати та в найкоротші терміни втілити власні проєкти місцевого розвитку, базуючись на отриманих сучасних актуальних знаннях.

  • ІІ етап (грудень 2020-лютий 2021) – реалізація проєктів місцевого розвитку.

Зосереджений на реалізації проєктів місцевого розвитку, які були розроблені учасниками та учасницями із застосуванням знань, отриманих на навчальних модулях.

  • ІІІ етап (квітень-червень 2021) – навчальні поїздки до однієї із шести країн Європи: Швеції, Швейцарії, Австрії, Польщі, Німеччини та Норвегії.

Автори найбільш успішних проєктів матимуть можливість отримати малий грант для реалізації своєї ідеї або взяти участь у навчальній поїздці до однієї з країн, що відповідають критеріям, які напрацьовані Богданом Гаврилишиним.

  Реєстрація триває до 23:00 год 10 жовтня за посиланням: https://bit.ly/2EScBnw

Сайт програми: https://mzu.bhfamily.org/

Контакти: Менеджер з комунікацій Фонду родини Богдана Гаврилишина

Маріанна Єлейко – моб.: +380506701510, mariannatic@gmail.com, press@bhfamily.org

Пресслужба облради