16 травня 2021

Стартував конкурсний відбір на зайняття посади директора КНП «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги с. Вільшани» Закарпатської обласної ради

Середа, 21 жовтня 2020, 17:17

Нині, 21 жовтня, в облраді під головуванням заступника голови облради Петра Грицика засідала конкурсна комісія з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора комунального  некомерційного  підприємства «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги с. Вільшани» Закарпатської обласної ради.

Серед членів комісії – депутати облради, представники громадськості та трудового колективу.

Керуючись чинним законодавством України комісія встановила вимоги до претендентів та до їх конкурсних пропозицій, а також визначила терміни подання документів та дату проведення конкурсу.  Обговорили та затвердили текст оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади, який буде опубліковано на офіційному сайті обласної ради.

Пресслужба облради