У рамках програми «Власний дім» закарпатці мають можливість покращувати умови проживання

Відбулося чергове засідання спостережної ради по реалізації програми «Власний дім», на якому розглянуто 15 заявок щодо надання кредитів на суму 3,7 млн. грн. На восьми засіданнях ради було подано на погодження 125 заявок на загальну суму 30,2 млн. грн.

🏡🏗️👷‍♀️У 2024 році вже надано кредитів на суму 26,0 млн. грн., що дозволило допомогти 155 сім’ям отримати кошти для покращення своїх житлових умов. Також важливо зазначити, що заборгованість по поверненню кредитів відсутня. Станом на сьогодні 43 громади краю прийняли кошти на реалізцію програми в розмірі 14 млн. грн.

Такий результат свідчить про ефективність програми і дисциплінованість позичальників у питанні повернення кредитних коштів. Також у ході засідання спостережної ради було обговорено можливість надання кредитів на придбання альтернативних джерел енергії.

🎙️«Програма «Власний дім» забезпечує вигідні та доступні умови кредитування для покращення житлових умов для наших краян. Завдяки підтримці з державного, обласного та місцевих бюджетів ми маємо можливість допомагати закарпатцям, у тому числі й віськовослужбовцям, у цьому процесі», – зазначає виконуючий повноваження голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук.