У Закарпатській обласній стоматполіклініці – новий керівник

Print Friendly, PDF & Email

 
Заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук представив колективу комунального підприємства облради “Закарпатська обласна клінічна стоматологічна поліклініка” виконувача обов’язків директора закладу Богдана Івана.
 
Він замінив на посаді попереднього керівника – Ростислава Лесіва. Іван Богдан пообіцяв докласти максимум зусиль для розвитку закладу і збереження його колективу.
 
У свою чергу Василь Дем’янчук побажав колективу взаємопорозуміння та взаємопідтримки. А попередній керівник Ростислав Лесів подякував колегам за роки співпраці.
Довідково
 
Богдан Іван Михайлович – старший викладач кафедри ортопедичної стоматології стоматологічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет».
 
З 1995 по 2000 рік навчався в Івано-Франківському національному медичному університетіна стоматологічному факультеті.
 
З 2000 по 2002 навчався в інтернатурі ІФНМУ, по закінченні якої одержав сертифікат «Лікаря-спеціаліста».
 
З вересня 2002 по 2004 року навчався в клінічній ординатурі на кафедрі стоматології післядипломної освіти ІФНМУ.
 
З 2004 по 2010 працював старшим викладачем кафедри ортопедичної стоматології ІФНМУ.
 
З 2011 року працюю старшим викладачем кафедри терапевтичної стоматології УжНУ та лікарем-стоматологом-ортопедом в ТзОВ «Університетська стоматологічна поліклініка».
 
У 2006 році одержав сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Ортопедична стоматологія».
 
У 2011 році пройшов курси ПАЦ та атестацію, отримавши II кваліфікаційну категорію, в 2016 році – І кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Ортопедична стоматологія».