У Закарпатті з робочим візитом перебуває керівництво гуманітарного напрямку БФ Карітас Чеської Республіки

Print Friendly, PDF & Email

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко та керуюча справами облради Мирослава Ливч зустрілися з керівником Департаменту гуманітарної допомоги та розвитку співпраці благодійного фонду Карітас Чеської Республіки Іржі Сквором та його заступником Евженом Дівішем.
 
У Зустрічі також узяла участь проєктний менеджер проєктний менеджер Фонду у Мукачеві Наталія Мацькова.
 
Гості з Чехії перебувають у області з метою огляду об’єктів соціальної інфраструктури, що фінансуються фондом у Закарпатті.
 
Це — зокрема, реконструкція гуртожитку Свалявського професійного будівельного ліцею і будівництво модульних будинків на території цього закладу та Мукачівського професійного аграрного ліцею імені Михайла Данканича. Крім того, фонд Карітас Чеської Республіки фінансує реконструкцію приміщень у гуртожитку Академії мистецтв Закарпатської обласної ради.
 
Всі приміщення готуються для потреб внутрішньо переміщених осіб із прицілом на використання їх згаданими закладами після завершення військового стану і повернення до мирного життя.
 
Володимир Чубірко подякував представникам фонду за допомогу, поінформував про співпрацю з окремими краями Чеської Республіки, про проєкти, над якими спільно з іноземними партнерами працює обласна рада і до яких потенційно міг би долучитися БФ Карітас Чеської Республіки.
 
Пресслужба Закарпатської обласної ради