Про це сьогодні під час зустрічі домовилися голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, голова зборів області Саболч-Сатмар-Берег Оскар Шестак, депутат угорського парламенту Міклош Шестак та директор Європейського об’єднання територіального співробітництва ТИСА Андреа Сабоне Цап.
Мова йшла, у першу чергу, про допомогу у створенні міжнародного гуманітарного коридору. Угорська сторона пообіцяла, зокрема, підтримку у вигляді продуктів харчування для тимчасово переміщених осіб нашому краю а також – логістичну допомогу.
Ідеться про безкоштовне доправлення в угорські пункти для вимушених переселенців із зони бойових дій силами окремих громад Саболч-Сатмар-Берегської області.
Пресслужба Закарпатської обласної ради
Читайте нас у телеграм-каналі: https://t.me/PressZakrada