В обласному художньому музеї ім. Й.Бокшая відбулася мистецько-літературна акція

Свято «Сузір’я кольорів, музики і слова» відбулося у рамках святкування Міжнародного дня музею. Мета мистецького заходу: поєднання трьох видів мистецтва – образотворчого, музики і поезії.

Модерував зустріч заслужений працівник культури України Василь Густі, який окреслив творчу співдружність композиторів і поетів та наголосив на важливій ролі у цьому процесі Заслуженого академічного Закарпатського народного хору. Керівниця колективу Наталія Петій-Потапчук розповіла про співпрацю закарпатських диригентів, композиторів та поетів.

На мистецькій акції презентовані книжкові видання (пісенники) закарпатських композиторів, які склали твори на слова закарпатських поетів. Окремі прозвучали у виконанні Заслуженого академічного Закарпатського народного хору, ансамблю «Розмарія», народного артиста України Петра Матія, та ін.

Відвідувачі музею також мають можливість ознайомитись із унікальними виставками: «Закарпатській школі живопису-100 років» та «Вишиванка у долі і творчості закарпатських художників».

Присутніх на святі вітали: виконуючий повноваження голови Закарпатської облради Василь Дем’янчук, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та ін.