Вітання

Print Friendly, PDF & Email

 Шановні педагоги, батьки!
Дорогі учні та випускники!

Уперше школярі та випускники освітніх закладів Закарпаття, як і всієї України,  завершують навчальний рік без традиційних святкових урочистостей, квітів, світлин, прощань із улюбленими педагогами, останнього дзвоника і незабутніх випускних вечорів. Через серйозні ризики пандемії Міністерство освіти України рекомендувало закладам відмовитися від масових зібрань.

Це нелегкі випробування, однак і педагоги, і батьки, і учні – всі достойно проходите їх, разом долаючи виклики та загрози сьогодення через поширення коронавірусу.

Вам довелося враз перелаштуватися і працювати  у нових, невідомих досі  умовах викладання, де нема уніфікованих методик. І це – безпрецедентний  приклад організації праці у  галузі освіти.  Ви не здалися і взяли  на себе відповідальність за навчальний  процес під час карантину,  доклавши чимало зусиль для того, аби мотивувати дітей до отримання знань у незвичному форматі з метою виховання  майбутніх працівників у різних сферах суспільного життя. І в цьому – справжнє вболівання за розвиток інтелектуального ресурсу нації, добробуту країни. Як з боку педагогів, так і батьків. Адже саме сім’я закладає модель поведінки дитини на все життя. Вірус мине, карантин завершиться. Школу теж дитина колись закінчить, але спогади, емоції і відчуття залишаться з нею назавжди.

Тож від усього серця бажаю, щоб шлях, який ви торуєте сьогодні, дорогі випускники, був завжди широким і світлим,  сповненим ініціатив і можливостей. Ви – майбутнє нашої країни і від вас залежить її доля! Хай вона буде щасливою і успішною!

Миру вам, добра, любові та  Божого благословення на здійснення добрих планів і мрій!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс