Щиро вітаю всіх з Днем Незалежності.
Нині наша країна переживає непрості час, ми боремося за власну незалежність, захищаємо Україну від російського агресора. Патріотизм, незалежність, свобода набувають особливого значення.
Нехай Всевишній захистить нашу рідну Україну, нехай над нашою землею завжди буде чисте мирне небо. Здоров’я, щастя і Божого благословення вам усім, дорогі земляки.
Голова Закарпатської обласної ради
Володимир Чубірко