![](https://zakarpat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-19-160x107.jpg)
«Той спільний догляд, який сьогодні має місце на деяких КПП між Україною та ЄС нічим не відрізняється від окремого догляду і є лише формальністю. Адже справжній спільний догляд дозволяє однаково затримувати порушників митних правил й однаково перевіряти пасажирів та легковий і вантажний транспорт. Тобто, на думку голови облради, прозорості, для якої й організовується спільний догляд, за фактом, не має. А відсутність прозорості — сприятливе середовище для створення корупційних схем. Ми ж маємо зробити все, щоб Україна не асоціювалася у ЄС із країною, що створює корупційні схеми на кордоні », — вважає Володимир Чубірко.
Користучись нагодою, голова Закарпатської облради попросив представників усіх дотичних до теми кордонів структур подбати про «обличчя» України у вигляді облаштування елементарних недобудованих санвузлів, наприклад на КПП «Тиса» та сервісних зон у інших пунктах пропуску у межах Закарпаття.
У ході засідання голова Агенства відновлення та розвитку інфраструктури України Мустафа Насі-Наєм повідомив, що до 17 червня всі КПП буде передано на баланс Агенства. Він також розповів, що до перспективних пунктів пропуску у Закарпатті, на які чекає реконструкція, віднесено: КПП «Малий Березний», КПП «Ужгород», КПП «Біла Церква», КПП «Тиса» та КПП «Косино».
У засіданні в режимі онлайн також взяли участь заступник голови Закарпатської облради Василь Дем’янчук та керуюча справами облради Мирослава Ливч.