Володимир Чубірко вручив відзнаку «За розвиток Закарпаття» Василю Гайдуку

Сьогодні в Ужгороді митці, представники влади та громадськості, друзі вітали із 85-літтям Василя Гайдука – заслуженого діяча мистецтв України, ветерана Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є. Задора, члена Національної спілки композиторів України, заступника голови Закарпатського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки.

В обласному художньому музеї імені Й. Бокшая Заслужений академічний Закарпатський народний хор (художній керівник та головний диригент Наталія Петій-Потапчук) вшанував митця концертною програмою «Світочку наш милий».

Голова Закарпатської облради Володимир Чубірко привітав ювіляра й подякував йому за багаторічну, творчу, музично-педагогічну та композиторську діяльність і побажав нових творчих звершень. Відтак вручив Василю Михайловичу спільну відзнаку обласної ради та обласної державної адміністрації – нагрудний знак «За розвиток Закарпаття», за вагомий особистий внесок у розвиток культури і мистецтва краю, багаторічну сумлінну працю, значні творчі здобутки, високу професійну майстерність.

Довідково:

Відчутним результатом багаторічної плідної композиторської діяльності Василя Гайдука є авторські збірки творів «Мої скарби», «Краю мій, Карпати милі», які до всього є прекрасним посібником для навчально-методичної, наукової, естетично-виховної діяльності сучасних і майбутніх поколінь професіоналів академічного та аматорського хорового мистецтва Закарпатського краю та України.

Особливе місце в творчості композитора займають 12 хорових концертів, прекрасно зінтерпретовані і записані провідним вітчизняним колективом – заслуженою академічною хоровою капелою «Трембіта» (художній керівник і головний диригент – Микола Кулик) та опера «Зоря Біловежі» (лібрето Василя Густі), яка готується до постановки заслуженим академічним Закарпатським народним хором.