“Сьогодні органи місцевого самоврядування отримали додаткове навантаження, які крім підтримки ВПО, підтримують і наших військових. Звичайно, було б складно без наших міжнародних партнерів. Важливо брати від них приклад та переймати досвід. Сьогоднішіня подія у Хусті – одна з таких можливостей. Дякуємо за підтримку Уряду Франції і сподіваємося надалі ділитися таким досвідом з рештою України. Закарпатські річки течуть у ЄЄ, тому екологічні проблеми – спільні для нас. Зважаючи на те, що водопровідні комунікації дісталися нам ще з СРСР, роботи у напрямку забезпечення закарпатців чистою питною водою ще чимало. Сподіваємось на розширення співпраці та пошук нових партнерів для наших міст і громад у Франції”, – звернувся до присутніх під час відкриття очисної системи голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.