З Днем Служби безпеки України!

Сьогодні працівники Служби безпеки України разом із іншими силовими структурами, воїнами ЗСУ й тероборони демонструють усьому світові зразкове виконання службових завдань, високу майстерність та патріотизм.

З нагоди Вашого професійного свята від імені депутатського корпусу обласної ради висловлюю щиру подяку за високий професіоналізм, відданість своїй справі, принциповість, відвагу та безкомпромісну боротьбу із підступним ворогом за захист суверенітету України та свободи українців.

Окреме спасибі Вам за оперативне виявлення колаборантів, диверсантів, ворожих агітаторів, що намагаються розбалансувати нашу область і країну зсередини.

Бажаю Вам миру, міцного здоров’я, добробуту, нових професійних успіхів та Божої благодаті!

Голова Закарпатської обласної ради
Володимир Чубірко