Згідно з рішенням, комунальний заклад позашкільної освіти “Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості” Закарпатської обласної ради очолить нинішній директор ПАДІЮНу Світлана Ганущина до обрання нового директора 30 червня 2023 року.
Створення об’єднаного закладу не передбачає скасування діючих гуртків ПАДІЮНу, а навпаки — додає додаткові гуртки з ІТ-технологій та патріотичного виховання молоді.
Пресслужба Закарпатської обласної ради