За словами керівника музею Олгьги Шумовської, автомобіль стане у нагоді для перевезення вантажів та цінностей релокованих з інших територій України та потреб закладу. За допомогою такого типу транспорту тепер можна здійснювати перевезення колекцій з регіонів, що постраждали від російської агресії, тим самим долучитись до збереження культурних та історичних цінностей.
«Вдячні за таку підтримку голові Закарпатської обласної ради Володимиру Чубіркові, директорці Благодійного фонду “Віза” – Голяні Віолетті та чеським партнерам з Краю Височина: координаторці співпраці із Закарпаттям Катерині Свободовій за допомогу і підтримку у такий нелегкий час. Адже культура – це невід’ємна складова Держави. Адже музеї у наш час перетворюються на важливі осередки освіти і навчання, оскільки саме вони забезпечують доступ до національної культурної та природної спадщини людям різного фаху та віку», — зауважила Ольга Шумовська.
Підписуйтеся на наші новини у Facebook: https://www.facebook.com/zakrada.gov.ua/
та читайте більше новин на нашому Telegram: https://t.me/PressZakrada