Закарпаття із гуманітарним візитом відвідала чеська делегація

Сьогодні Закарпаття відвідала чеська делегація, очолювана головою крайового уряду краю Височина, керівником благодійного фонду «VIZA» Зденеком Кадлецом та Генеральним консулом Чеської республіки у Львові Давідом Нови.

☝️ Представники Чеської республіки разом із головою Закарпатської обласної ради Романом Сарай оглянули процес будівництва реабілітаційного центру в Ужгороді. Наразі тут вже зведені два поверхи нового приміщення, залита чаша під басейн та вимуровані перестінки в основному корпусі. Також триває облаштування підземних комунікацій, ремонт покрівлі та заливка перекриття між поверхами. Загалом реалізація проєкту «4.5.0. Recovery Center» йде за планом. Нагадаємо, що будівництво реабілітаційного центру для військових відбувається за активної фінансової підтримки 5 країв та МЗС Чеської республіки.

👌 Разом із першим заступником голови Закарпатської обласної ради Андрієм Шекетою, керуючою справами Мирославою Ливч, депутатом Володимиром Чубірком, заступником керуючого справами Закарпатської обласної ради Тарасом Гайдуком та заступником начальника управління з питань міжнародних та регіональних зв’язків управління з питань організаційного забезпечення діяльності ради, міжнародних та регіональних зв’язків виконавчого апарату обласної ради Василем Маковським здійснили також кілька гуманітарних візитів. Зокрема, чеська делегація подарувала КНП «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» 15 електрокардіографів. Ще два апарати було передано лікарні Головного управління Національної поліції. Операційні столи та приліжкові тумби було передано Закарпатській обласній клінічній.

👉 Від краю Височина на потреби Управління патрульної поліції в Закарпатській області було передано автомобіль Fsat Doblo, а Ужанському національному парку автобус SOR. Також сьогодні відвідали в Ужгороді два навчальні заклади, якими опікується місто Їглава: ЗОШ №3 та мистецький ліцей «Перспектива».

🤝 Голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай подякував керівнику крайового уряду краю Височина Зденєку Кадлецу та всій його команді за надану чергову гуманітарну допомогу нашій області. «Цей візит – дуже важливий, – відзначив Роман Сарай. – Це ще одне підтвердження наших давніх та щирих дружніх стосунків, які тривають вже майже 16 років. Ми цінуємо допомогу чеського народу і завжди пам’ятатимемо, хто підставив нам плече допомоги у складний для України час».