Закарпаття відвідали представники Генерального консульства Чеської республіки у Львові

Реалізація проєкту будівництва реабілітаційного центру для військових «4.5.0. Recovery Center» та можливості для інвестицій чеського бізнесу – питання, які обговорили сьогодні голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай, перший заступник Андрій Шекета та керуюча справами Мирослава Ливч під час зустрічі з Генеральним консулом Чеської республіки у Львові Давідом Нови.

🤝 Голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай подякував Генеральному консулу за величезну підтримку, яку надає Чехія нашій країні під час війни з росією. «Ми щиро вдячні за гостинний прийом для сотень тисяч наших громадян, за військову та гуманітарну допомогу, без якої наша держава не змогла б гідно протистояти ворогу, – зазначив Роман Сарай. – Вдячні керівництву Чеської республіки та чеському народу за усі спільні проекти, які ми реалізовуємо з 2007 року. Зокрема, за активної фінансової підтримки 5 країв та МЗС Чеської республіки нині в Ужгороді реалізовуємо проєкт «4.5.0. Recovery Center». Він передбачає глибоку реновацію будівлі та території колишнього пологового будинку».

☝️ Користуючись нагодою, Роман Сарай запросив Давіда Нови відвідати будівельний майданчик нового реабілітаційного центру.

👌 Генеральний консул Чеської республіки у Львові Давід Нови під час зустрічі представив свого нового заступника – Петра Поспішела. Він має неабиякий дипломатичний досвід і встиг його реалізувати у багатьох країнах світу. Голова Закарпатської обласної ради ознайомив пана Поспішела із інвестиційними можливостями нашого краю та побажав пану Поспішелу успіхів на новій роботі на благо наших дружніх країн – України та Чехії.

☝️ На зустрічі також були присутні заступник керуючого справами Закарпатської обласної ради Тарас Гайдук, керівник представництва МЗС України в м.Ужгород Михайло Дзихор та заступник начальника управління з питань міжнародних та регіональних зв’язків управління з питань організаційного забезпечення діяльності ради, міжнародних та регіональних зв’язків виконавчого апарату обласної ради.