Закарпатці вчилися протидіяти російській пропаганді та дезінформації

Print Friendly, PDF & Email

Спеціальну сесію для представників обласних адміністрацій, облрад та представників органів місцевого самоврядування, котрі працюють із комунікацією з громадськістю, вчергове організував Український кризовий медіа-центр.
 
Протягом двох днів 11-12 травня у Києві фахові тренери розповідали про сучасні практики протидії дезінформації, побудови інформаційних кампаній у кризових ситуаціях і не тільки.
 
Закарпаття на стратегічній сесії «Наративи та меседжі для протидії дезінформації та пропаганди РФ» представляли начальник управління інформаційного забезпечення Закарпатської обласної ради Павло Білецький, директор Департаменту стратегічних комунікацій, національностей та релігій Закарпатської ОВА Роман Модавчук та начальник управління національностей та релігій цього ж департаменту Олександр Лях.
 
Учасники відзначають ексклюзивність отриманої інформації. Особливо — з вуст політичного аналітика, екс-працівниці ГУР України та Ради національної безпеки і оборони України, професорки НТУУ «КПІ», докторка політичних наук Лідії Смоли, котра провела майстер-клас на тему «Репутація і довіра в часи криз та невизначеності».
 
Представники регіонів також вчилися аналізувати інформаційний простір навколо та розрізняти пропаганду від класичної журналістики під керівництвом конфліктолога, фасилітатора Ірини Ейгельсон та її колеги конфліктолога Максима Єлігулашвілі. Тренери разом з учасниками назвали найпоширеніші пропагандистські меседжі, озвучували всі можливі шляхи їхній протидії та моделювали ряд потенційних негативних ситуацій у інформаційному просторі України й регіонів.
Підписуйтеся на наші новини у Facebook: https://www.facebook.com/zakrada.gov.ua/
та читайте більше новин на нашому Telegram: https://t.me/PressZakrada