1 червня депутати Закарпатської облради розглянуть близько 50 питань порядку денного

Стільки ж питань розглянуто на президії обласної ради, яка щойно завершилася. Отож, обласні депутати пропонують винести на голосування внесення змін до обласного бюджету на 2023 рік, затвердити та доповнити ряд обласних програм, та вирішити ряд майнових питань.

Окрім того, пропонується голосуванням у сесійній залі надати дозвіл на використання герба Закарпаття військовою частиною А4805, клопотати про відзначення ряду закарпатців преміями Верховної ради. Зокрема — і військового, колишнього виконувача обов’язків керівника АРР Закарпаття Пала Величка.

На сесії, за рішенням президії, розглядатимуться також питання реорганізації окремих закладів охорони здоров’я області, клопотання щодо приведення у відповідність існуючого поділу лісів Закарпаття.

Члени президії також вирішили зняти з порядку денного ініційоване Володимиром Чубірком звернення облради до Верховної Ради України щодо підтримки законопроекту про надання журналістам статусу військових, оскільки, на думку депутатів, у майбутньому стане можливим зловживання таким статусом.

Також депутати голосуватимуть «за» або «проти» вступу Закарпатської області до Асамблеї Європейських Регіонів та розглянуть ряд інших питань.

Нагадаємо, що перше пленарне засідання 10-ї сесії Закарпатської обласної ради пройде у четвер 1 червня і розпочнеться об 11.00.