Сьогодні ми відзначаємо одну із найяскравіших подій в історії українського державотворення – 82-річчя проголошення Карпатської України, коли в Закарпатті – на малому клаптику землі постала незалежна Україна – велично і переконливо!
Складаємо шану натхненникам, творцям та оборонцям Карпатської України, а також мужнім патріотам, які сьогодні захищають її територіальну цілісність на Донбасі з такою ж вірою, як і у ті березневі дні 1939 року під Хустом.
Тож пам’ятаймо своїх героїв – сьогодні і завжди, докладаймо максимум зусиль, аби країна процвітала.
Снаги вам, мудрості і достойних звершень! Нехай у мирі і злагоді зростають наші діти та онуки, щоб свідомо і віддано працювали на благо Батьківщини!
Голова Закарпатської обласної ради
Олексій Петров