Від імені усього депутатського корпусу Закарпатської облради щиросердечно вітаю вас із професійним святом!
Ваша щоденна праця – забезпечення захисту держави та охорона життя наших співвітчизників. Нині у час повномасштабної війни, яку провадить проти нашої держави російський агресор, нацгвардійці – у перших рядах мужніх захисників.
Висловлюємо щиру повагу і шану усім, хто сьогодні на передовій, бойових та внутрішніх постах, на варті в усіх регіонах України. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за Мир і спокій на рідній землі.
Спасибі вам за вірність Присязі та українському народу!
Бажаю вам та вашим родинам доброго здоров’я, благополуччя, миру та всіляких гараздів у житті.
Нехай береже вас Всевишній!
Голова Закарпатської обласної ради
Володимир Чубірко