24 листопада 2020

• Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

4 листопада – День залізничника України

Середа, 4 листопада 2020, 08:00

Шановні ветерани та працівники залізничної галузі краю!

Щиро вітаю вас із професійним святом. Професія залізничника – відповідальна і почесна. Адже залізничний транспорт має важливе значення у забезпеченні потреб виробництва, економіки нашої країни,  її громадян, а у сфері внутрішніх і міжнародних перевезень залізниця відіграє провідну роль.

Тож бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, нових проєктів і вагомих здобутків на благо рідної Вітчизни.

Нехай залізничний транспорт функціонує стабільно, виробничо-технологічний  комплекс розвивається успішно, пасажири почуваються комфортно, а працівники – щасливо.

Миру вам, злагоди, благополуччя, хай залізнична колія веде до вершин успіху і   добробуту!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс