Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!
З власного досвіду знаю, що ваша робота не завжди помітна і не завжди належним чином оцінена. Однак, від вашого уміння попереджати злочини, шпигунські операції, теракти та економічні злочини, залежить безпечне майбутнє мільйонів українців.
З нагоди свята хочеться побажати Вам здоров’я, професіоналізму, відповідальності за долю кожної людини, за сьогодення і майбутнє України. Хай у ваших домівках панує мир, злагода і родинне тепло!
З повагою,
голова Закарпатської обласної ради
Олексій Петров
голова Закарпатської обласної ради
Олексій Петров