Делегація з краю Височина передала прикордонникам вантажний фургон

Делегація з чеського краю Височина на чолі з головою благодійного фонду ViZa Зденєком Кадлецом перебуває з робочим візитом на Закарпатті.

👌 Чехи до України приїхали з гуманітарною місією. Зокрема, на КПП «Тиса» передали Чопському прикордонному загону вантажний фургон Ford Transit. Автомобіль однозначно стане в нагоді прикордонникам.

🤝 Голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай подякував Зденєку Кадлецу за надану чергову гуманітарну допомогу нашій області. «Співпраця з краєм Височина триває вже майже 16 років, – зазначив Роман Сарай. Реалізовано понад 150 різноманітних ініціатив для розвитку наших територіальних громад на загальну суму більше 100 мільйонів крон. 💪 Край Височина одним із перших вирішив допомогти нам у будівництві сучасного реабілітаційного центру 4.5.0 для військових. Тому цей візит – це ще одне підтвердження наших давніх та щирих дружніх стосунків»🇺🇦🇨🇿.