Делегація Закарпатської обласної ради завершила триденну робочу поїздку до Польші. Візит був насиченим на події та вдалим, зважаючи на досягнуті результати.

В Любліні підписано угоду про міжрегіональне співробітництво між Закарпатською областю та Люблінським воєводством Республіки Польща.

🤝 Домовлено про спільно презентацію Закарпаттям та Підкарпатським воєводством можливостей пішохідного переходу Лубня-Волосате на українсько-польському кордоні тз подальшим ініціюванням його відкриття🇺🇦🇵🇱.

🤝 Розпочато підготовку до укладання міжрегіональної Угоди про співпрацю між Закарпатською областю та Підкарпатськ им воєводством. Підписати Угоду планується на переході Лубня-Волосате восени цього року.

🤝💪 Закарпатська обласна рада висловлює щиру вдячність за сприяння в організації візиту дипломату, колишньому Надзвичайному і Повноважному Послу України в Чеській Республіці, двічі Генеральному консулу України в місті Любліні Івану Юрійовичу Грицаку, який своїм авторитетом, зв’язками та наполегливою працею сприяв у підготовці та реалізації досягнутих домовленостей.

👌 Іван Грицак – справжній патріот України, який в складний для нашої держави час, спрямовує усі свої знання та зусилля для якомога швидшого здобуття перемоги України у війні з росією. Саме за сприяння пану Грицаку Закарпаття неодноразово отримувало гуманітарні вантажі з вкрай необхідними для ЗСУ та критичної інфраструктури краю речами, транспортом та медикаментами.

👌 Уродженець Закарпаття Іван Грицак в Любліні організував гуманітарний хаб. Сотні палет із харчами, медичними засобами, генераторами, пакетами для рятувальників, дезінфекуючими засобами та іншими необхідними товарами були передані з різних регіонів Польської Республіки до Закарпаття.

🤝 Зичимо Івану Юрійовичу міцного здоров’я та розраховуємо на тривалу та плідну подальшу роботу.