Делегація Закарпатської облради поклала квіти до пам’ятника Шевченку у столиці Угорщини

Сьогодні до делегації Закарпатської облради у рамках робочої поїздки до Будапешту долучилася Брігітта Суперак, речник української громади в Державних Зборах Угорщини.

Пані Брігітта, очільник облради, угорські партнери та представник Генерального Консульства Угорщини в Ужгороді поклали квіти до монумента Кобзарю у центрі Будапешта.

Пам’ятник Тарасу Шевченку тут було відкрито у липні 2007 року у рамках програми Президента Ющенка «Пам’ятник Шевченку – у кожну столицю світу».

Бронзовий монумент знаходиться у сквері греко-католицької церкви святого Флоріана, на правому березі Дунаю. Автор пам’ятника – професор Львівської академії мистецтв та заслужений діяч мистецтв Іван Микитюк. З 2013 року площу, на якій знаходиться пам’ятник, назвали іменем великого Кобзаря.

Пресслужба Закарпатської облради