Депутатка облради Мирослава Ливч відвідала закарпатських артеківців

Сьогодні керуюча справами облради, депутатка Мирослава Ливч із робочим візитом відвідала державне підприємство України «Міжнародний дитячий центр «Артек», яке із початку російської агресії евакуйоване на базу колишнього дитячого санаторію «Човен», що у с. Березники Хустського району. Нині тут відпочивають і оздоровлюються 280 дітей із усієї України, які зараз потребують особливої підтримки, в тому числі діти з деокупованих територій Херсонської області.

Посадовець цікавилася: як відпочивають гості нашого краю, навчаються та проводять дозвілля, та поспілкувалася із педагогами та дітьми. Керівництво закладу ознайомило гостю із роботою студій: Культурно-мистецького центру, «Паперопластики» та «Паперокрафту», «Арт-моделювання», а також з організацією навчального процесу в Інноваційному освітньому центрі та центрі дистанційної освіти «Оптіма» тощо.

Коментуючи візит, Мирослава Ливч зазначила: «Артек евакуювався на Закарпаття ще 9 місяців тому. Тут перебуває 90% дітей із соціально незахищених сімей. Вони швидко адаптувалися у нашому краї, під гідним керівництвом педагогів розвиваються і презентують Закарпаття за його межами. Приємно бачити радісні очі діток”.

Голова Керецківської ТГ, куди входить й село Березники, Михайло Мушка наголосив, що для громади «Артек» це не лише статусний об’єкт, але й понад 50 додаткових робочих місць та фінансові надходження до місцевого бюджету протягом останніх місяців. Колектив «Артеку» має добрий педагогічний досвід, яким ділиться з педагогами місцевих навчальних закладів.

Заступник генерального директора з виховної роботи міжнародного дитячого центру «Артек» Сергій Коник зазначив: «Ми вже прийняли шосту зміну по 250 дітей на базі Закарпаття. Наш центр це, у першу чергу, педагогічний колектив і вихованці. Тут у Закарпатті особлива добра аура для розвитку підростаючого покоління. У межах закладу діє скаутська організація. Під час тематичних змін проводяться молодіжні вибори, дебати, ми навчаємо діток бути свідомими громадянами та знати свої права. Маємо успішні результати, особливо у плані психологічної реабілітації дітей. Навчання тут здійснюється за шкільною програмою. Також намагаємося підтримувати інфраструктуру закладу”.

Насамкінець Мирослава Ливч зробила запис у Книзі Почесних гостей Артеку.

Пресслужба Закарпатської облради