Депутати Закарпатської облради провели реєстрацію персональними картками для голосування та створили Тимчасову президію

Print Friendly, PDF & Email

Таким чином підтвердили, що на сьогоднішньому першому пленарному засіданні першої сесії облради присутні 62 депутати.

Оскільки було створено Підготовчу групу з проведення першої сесії обласної ради нового скликання, то її голова Олександр Ледидадетально інформував присутніх про пророблену роботу та напрацьовані пропозиції щодо порядку денного пленарного засідання першої сесії облради. Серед них – створення Тимчасової президії облради, представники якої головуватимуть по черзі, доки не буде обрано голову Закарпатської облради.

Тож Підготовча група внесла такі кандидатури: Мирослав Білецький – депутат облради від Закарпатської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ”; Олексій Петров – депутат облради від Закарпатської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”; Йосип Борто – депутат облради від Закарпатської обласної організації “КМКС” Партії угорців України; Олександр Кеменяш– депутат облради від Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”; Єва Якушева – депутат облради від Закарпатської обласної організації Політичної партії “КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ”. Олександр Кеменяш відхилив свою кандидатуру та запропонував однопартійця Василя Крулька.
Відповідно сьогодні, 7 грудня, перше пленарне засідання першої сесії веде Мирослав Білецький – представник політичної партії, яка отримала найбільшу кількість голосів виборців, тобто це – «Закарпатська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ”. Мирослав Золтанович подякував від імені усіх краян членам обласної територіальної виборчої комісії, зокрема її голові Юрію Юрійовичу Фекете, членам всіх районних, міських, селищних, сільських та дільничних виборчих комісій за плідну роботу. Відтак озвучив пропозиції до порядку денного нинішнього пленарного засідання першої сесії. Серед них – про Тимчасову президію облради, про Секретаріат пленарного засідання першої сесії, про Лічильну комісію, про текст бюлетеня та процедури обрання керівників ради – голови, першого заступника та заступника голови, про результати таємного голосування, присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування та про оплату праці керівництва ради, а також про постійні депутатські комісії та президію та ін.

Оскільки перша сесія нового скликання носить виключно установчий характер, то питання фінансового характеру розглядатимуться на засіданнях постійних комісій і лише відтак – у сесійній залі.

Пресслужба облради