Герб Закарпаття з’явиться на шевронах військових ЗСУ

Print Friendly, PDF & Email

Відповідний проєкт рішення сьогодні розглянуто на засіданні постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, нагороджень, правових питань та антикорупційної діяльності.
 
Ідеться про надання дозволу на використання зображення герба Закарпатської області частині А 4805 Сухопутних військ ЗСУ. Зображення закарпатського герба будуть використовувати як нарукавний знак частини.
 
Крім того, на сесію 1 червня планується винести питання про звіт щодо виконання плану роботи обласної ради на 2022 рік, про клопотання щодо відзначення Премією Верховної Ради України педагогів та освітян, клопотання щодо присудження Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму та місцевого самоврядування, обрання представників громадськості від Закарпатської обласної ради до складу комісії Департаменту патрульної поліції №13 та ряд інших питань.
 
Комісія проходила під головуванням Єви Якушевої та за участі Миколи Сличка, Романа Сарая, Юдіти Петеї, заступників голови облради Андрія Шекети й Василя Дем’янчука та керуючої справами облради Мирослави Ливч.