![](https://zakarpat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/3-21-160x107.jpg)
Пані Ярослава поділилася інформацією про роботу у Товаристві та розповіла про останні зміни, які відбулися в угорських представницьких органах національних меншин та у їхньому впливі в Угорщині.
У спілкуванні також взяли участь Оксана Головко, депутатка, голова самоврядування української меншини XXII – го району Будапешта та Антал Рейтер – депутат української меншини XXII – го району угорської столиці.
Ярослава Хортяні родом з Тернопільщини. З 1979 року живе у Будапешті. У 2014 році її було обрано депутатом Угорського парламенту та речником української меншини Державних Зборів Угорщини.
У ході зустрічі за внесок у зміцнення міжнародного авторитету України, популяризацію української культури в Угорщині та активну участь у житті закордонної української громади, Роман Сарай відзначив пані Ярославу грамотою облради.