Голова облради поспілкувався з віце-президенткою Світового Конгресу українців та екс-депутаткою парламенту Угорщини

Print Friendly, PDF & Email

 
Голова облради Роман Сарай та депутатка облради Наталія Штефуца провели зустріч із головою Товариства української культури Угорщини, головою Світової Федерації українських жіночих організацій й віце-президенткою Світового Конгресу українців Ярославою Хортяні та її колегами.
Пані Ярослава поділилася інформацією про роботу у Товаристві та розповіла про останні зміни, які відбулися в угорських представницьких органах національних меншин та у їхньому впливі в Угорщині.
 
У спілкуванні також взяли участь Оксана Головко, депутатка, голова самоврядування української меншини XXII – го району Будапешта та Антал Рейтер – депутат української меншини XXII – го району угорської столиці.
 
Ярослава Хортяні родом з Тернопільщини. З 1979 року живе у Будапешті. У 2014 році її було обрано депутатом Угорського парламенту та речником української меншини Державних Зборів Угорщини.
У ході зустрічі за внесок у зміцнення міжнародного авторитету України, популяризацію української культури в Угорщині та активну участь у житті закордонної української громади, Роман Сарай відзначив пані Ярославу грамотою облради.