Понад 30 питань порядку денного розглядатимуть депутати облради на пленарному засіданні сесії

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 10 листопада, у рамках підготовки до пленарного засідання 12-ї сесії облради відбулося засідання постійної комісії Закарпатської облради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації, яку провів її голова Михайло Кіш.
 
Депутати обговорили проєкти рішень, які пропонуються на розгляд у депутатській залі. Попередньо – це понад 30 питань порядку денного. Розглянули зокрема проєкт рішення щодо Статуту Комунальної установи «Закарпатський обласний центр цивільного захисту, матеріальних резервів та централізованого оповіщення» та механізму удосконалення цивільного захисту населення, належної організації роботи медзакладів у рамках створення госпітальних округів, утворення палацу спорту «Юність» задля надання якісних послуг у сфері фізичної культури і спорту, організації та проведення спортивно-масових заходів тощо. Також комісією обговорено питання щодо внесення змін до обласного бюджету та окремих обласних програм, поданими профільними підрозділами ОВА. Було узгоджено переформатування профільних комісій облради, а також низку редакційних правок, які вносяться у документи на вимогу часу.
 
🪖 Присутній в онлайн-режимі депутат облради, військовослужбовець ЗСУ Денис Ман принагідно подякував усім закарпатцям за всебічну підтримку війська та зазначив, що у ці дні Закарпаття горює через загибель Воїнів 128-ї бригади і закликав пам’ятати про важливий внесок Героїв у Велику перемогу…
✍️Окремі проєкти рішень, на думку членів постійної комісії, потребують подальшого опрацювання відповідними профільними комісіями ради і президією.
 
У роботі засідання також узяли участь: заступник голови облради Василь Дем’янчук та депутат Ярослав Шукаль, які висловили свої пропозиції з пропонованих питань порядку денного чергової сесії облради.