Голова та депутати облради привітали з професійним святом освітян із різних куточків Закарпаття

Напередодні Дня працівників освіти у різних куточках області депутати облради вітали вчителів із професійним святом. В Ужгороді до педагогів місцевих шкіл навідався голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.

За його словами, планував особисто завітати до кожної ужгородської школи закладу, поспілкуватися й подякувати колективам за роботу. Однак через повітряну тривогу не все вдалося.
Ідею голови облради відзначити освітян підтримав народний депутат України Роберт Горват та представники органів місцевого самоврядування області різних рівнів. Разом організували гостинці і привітали вчителів Закарпаття.

Окремо, за поданням обласного депутата Георгія Горвата Володимир Чубірко у стінах облради у невимушеній обстановці відзначив грамотами вчителів з Мукачівщини. Голова облради, зокрема, нагородив грамотою Сінчака Володимира, вчителя фізкультури та захисту України Зняцівської загальноосвітньої школи та його сина Богдана Сінчака, також вчителя фізкультури, котрий, разом зі своїми двома рідними братами нині захищає Україну в лавах ЗСУ. Такі ж відзнаки отримали: Чучвар Валерія, директор Великолучківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Шпонтак Таміла, заступник директора Драгинського НВК школа-сад І-ІІ ступенів, Рубіж Вірі, заступнику директора Великолучківської ЗОШ та Головко Оксана, головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту Верхньокоропецької сільської ради.

Депутат Георгій Горват розповів, що пропозиції щодо відзначення надав, спираючись на досвід, відданість справі, високий професіоналізм педагогів та на основі відгуків їхніх колег-освітян.
«На жаль, у нас війна і зараз не до святкувань, але я з колегами не міг не приділити увагу нашим педагогам.

Закарпатські вчителі проявили себе не тільки як високопрофесійні фахівці, але й справжні патріоти України. З перших годин широкомасштабного російського вторгнення вони подбали про безпеку дітей, а після цього багато хто з них взявся волонтерити. Без них важко уявити, як би ми впоралися з розселенням вимушених переселенців, проєктуванням та створенням бомбосховищ, запуском шкіл, які практично 2 роки не працювали через COVID та воєнний стан.

У ці дні, окрім навчального процесу, ви ведете дітей до укриттів під час повітряних тривог. І це ще одна важлива ділянка роботи.

Ми все це бачимо, розуміємо, страшенно поважаємо! Ви – великі молодці! Величезна подяка вам за все, що робите! Дякую за ваш патріотизм, самовідданість, добре серце, професіоналізм!

Бажаю головне: нехай швидше прийде перемога і стане мирним небо», — звернувся до вчителів та освітян голова облради Володимир Чубірко.

Дізнавайтеся більше новин, підписавшись на наш телеграм-канал: https://t.me/PressZakrada

Пресслужба Закарпатської обласної ради