«Сьогодні вручив грамоту меру чеського міста Світава Давіду Шімеку за багаторічну міжнародну співпрацю. Це протокольна дипломатична формальність, бо насправді нас пов’язує справжня дружба і купа реалізованих проєктів. Світава – давній побратим Перечина, а Давід – друг, на якого можна покластися. Разом через фонд ВІЗА ми реконструювали багато будівель, відправляли дітей на відпочинок. З початку війни чеські партнери неодноразово надсилали нам гуманітарну допомогу. Садочок Світави відвідують українські біженці.
Дякую, Давіде, тобі і твоїй команді!
Мати таких друзів – честь для нас», – написав Володимир Чубірко на своїй сторінці у Фейсбук.
Пресслужба Закарпатської обласної ради