Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс узяв участь у ранішній молитві за Україну та церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди Дня Незалежності України

Ці урочисті заходи відбулися сьогодні зранку, 24 серпня,  в  Ужгороді: мистецько-патріотична  акція «Молитва за Україну» –  у  храмі «Горянська ротонда», а церемонія покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку– на площі Народній.

Участь у цих заходах також взяли: керівництво виконавчої влади області та обласного центру,  представники правоохоронних органів,  політичних партій та об’єднань громадян, дипломати, воїни,  митці та ін.

На площі Народній присутні, вишикувавшись у колону, поклали букети живих квітів до підніжжя  Великого Кобзаря.

На  завершення зазвучав Гімн України.

Святкові заходи відбулися також в інших населених пунктах області.

Пресслужба облради