Ці урочисті заходи відбулися сьогодні зранку, 24 серпня, в Ужгороді: мистецько-патріотична акція «Молитва за Україну» – у храмі «Горянська ротонда», а церемонія покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку– на площі Народній.
Участь у цих заходах також взяли: керівництво виконавчої влади області та обласного центру, представники правоохоронних органів, політичних партій та об’єднань громадян, дипломати, воїни, митці та ін.
На площі Народній присутні, вишикувавшись у колону, поклали букети живих квітів до підніжжя Великого Кобзаря.
На завершення зазвучав Гімн України.
Святкові заходи відбулися також в інших населених пунктах області.
Пресслужба облради