Група дітей закарпатських військових вирушила на відпочинок до Польщі

Print Friendly, PDF & Email

Закарпатською обласною радою за підтримки Генеральної консулки Республіки Польща у Львові Елізи Дзвонкевич у співпраці з Маршалеком Люблінського воєводства Ярославом Ставярським організовано двотижневий відпочинок 24-х школярів. Це діти закарпатських військовослужбовців військової частини А1556.

Сьогодні група у супроводі двох дорослих виїхала з Ужгорода до Осередку відпочинку у м. Янов Любельський «ALMATUR».

Провести дітей прийшли голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко та керуюча справами облради Мирослава Ливч. Вони побажали відпочивальникам легкої дороги, приємних вражень від проведених канікул та нових друзів у Польщі.

На школярів чекає цікава програма. Вони візьмуть участь у культурних, розважальних заходах, навчально-спортивних заняттях, матимуть багато екскурсій. Усі фінансові витрати, пов’язані з обслуговуванням, розміщенням, харчуванням та культурним дозвіллям закарпатців бере на себе польська сторона.

Формуванням груп, які вирушають на відпочинок, займається «Гірськоштурмова закарпатська родина» 128 бригади. Внести дитину до списків або довідатися інформацію щодо наступних подорожей можна за телефоном Лінії довіри: 0960036109.

Пресслужба Закарпатської обласної ради