![](https://zakarpat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/6-60-90x160.jpg)
проєкт реабілітаційного центру на базі госпіталю ветеранів в Ужгороді, який реалізується за допомоги чеських партнерів;
центр реабілітації для військових та цивільних, який планують збудувати на базі дитячого обласного туберкульозного санаторію “Човен” на Хустщині;
концепт локальних реабілітаційних відділень на базі малих лікарень.
– Також провів кілька багатообіцяючих зустрічей. Зокрема, з Почесним консулом Литовської республіки Ярославом Візняком. Країна та бізнесова спільнота зацікавлені інвестувати в проекти з реабілітації та медичної допомоги, допомагати обладнанням, досвідом. Зі співголовою “Українсько-Ізраїльського Товариства” Веніаміном Блонаровичем обговорили можливість підтримки наших проєктів ізраїльським медичним обладнанням. А з керівницею FRIDA Ukraine, що рятує життя у зонах бойових дій, Наталия Лурье домовились про тренінги для наших лікарів, – зазначив Іван Синетар.