Іван Синетар представив проєкти з реабілітації в Закарпастькій області на Ukrainian Israeli Rehabilitation Summit 2023 у Львові.

Print Friendly, PDF & Email

Захід депутат обласної ради відвідав на особисте запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Ізраїлю в Україні Михаеля Бродського. Форум на актуальну для України тему об’єднав партнерів з багатьох країн. На саміті Іван Синетар розповів про основні напрямки щодо реабілітації, які зараз розвиваються на Закарпатті. Зокрема:
 
проєкт реабілітаційного центру на базі госпіталю ветеранів в Ужгороді, який реалізується за допомоги чеських партнерів;
 
центр реабілітації для військових та цивільних, який планують збудувати на базі дитячого обласного туберкульозного санаторію “Човен” на Хустщині;
 
концепт локальних реабілітаційних відділень на базі малих лікарень.
 
– Також провів кілька багатообіцяючих зустрічей. Зокрема, з Почесним консулом Литовської республіки Ярославом Візняком. Країна та бізнесова спільнота зацікавлені інвестувати в проекти з реабілітації та медичної допомоги, допомагати обладнанням, досвідом. Зі співголовою “Українсько-Ізраїльського Товариства” Веніаміном Блонаровичем обговорили можливість підтримки наших проєктів ізраїльським медичним обладнанням. А з керівницею FRIDA Ukraine, що рятує життя у зонах бойових дій, Наталия Лурье домовились про тренінги для наших лікарів, – зазначив Іван Синетар.