Керівники Закарпаття підписали Меморандум про співробітництво щодо будівництва реабілітаційного центру для військовослужбовців з фондом «ВіЗа»

Знакова для Закарпаття подія! Сьогодні голова Закарпатської обласної ради роман Сарай разом із головою благодійного фонду «ВіЗа» Зденєком Кадлецом, головою Закарпатської ОВА Віктором Микитою та керівником Управління спільної власності територіальних громад Антоном Громовим підписали Меморандум про взаємне співробітництво щодо будівництва реабілітаційного центру для військовослужбовців в Ужгороді.

«Це вкрай важливий для Закарпаття крок, який завершує зусилля багатьох людей з підготовки до початку реалізації амбітного та вкрай необхідного для нашого краю проєкту, – заявив Роман Сарай.
– Підписання цієї угоди підтверджує важливість намірів наших чеських друзів щодо допомоги в реалізації проєкту 4.5.0 «Recovery center”, які фінансово і технічно допомагатимуть нам у будівництві реабілітаційного центру. Щиро вдячний нашим чеським партнерам, які конкретними справами демонструють підтримку українському народові. Разом ми обовʼязково переможемо!»