Лісозаготівельники та деревообробники краю просять розблокувати роботу галузі

Голова Закарпатської облради Володимир Чубірко сьогодні, 18 березня провів робочу нараду із представниками Асоціації деревообробників та лісозаготівельників Закарпаття.

На порядку денному – питання розблокування роботи деревообробної та лісової галузей. За словами голови Асоціації Івана Габора, підприємці хочуть підкласти своє плече Президенту України, владі краю та допомогти боротися із російською навалою. Тому з метою збереження бюджетоутворюючих деревообробних та лісозаготівельних підприємств області підприємці звертаються із проханням до керівництва області, обласної військової адміністрації – терміново вирішити наступні питання: у звʼязку із воєнним станом – відмінити продаж необробленої деревини через аукціони, як неефективний та протизаконний, що збагачує різного роду біржі; зняти усі обмеження щодо переміщення лісоматеріалів між субʼєктами господарювання. Відтак, отримавши доступ до сировини, вони зможуть надати різносторонню допомогу, насамперед українським військовослужбовцям.

Очільник облради детально пояснив алгоритм подальшої взаємодії влади і лісозаготівельників та запевнив у своїй підтримці.

Свої конструктивні пропозиції щодо вирішення цього питання також надали: перший заступник голови облради Андрій Шекета, заступники голови Василь Дем’янчук і Андріана Сушко, керуюча справами облради Мирослава Ливч.

Пресслужба Закарпатської облради