Закарпатська облрада підписала меморандум про співпрацю з ГО «Людина у біді»

Неурядова громадська організація «Людина у біді» («Človek v ohrození», n.o.) базується у словацькій Братиславі і наразі займається гуманітарною допомогою Україні.

Згідно укладеного меморандуму, ГО передає для об’єднаних територіальних громад Закарпатської області засоби гігієни, одіяла, матраци, подушки, постільна білизна, одяг, медикаменти, продукти харчування, пральні машини та інша побутова техніка, обладнання для кухні, комп’ютерне обладнання та інше.

Закарпатська обласна рада, у свою чергу, надає організаційну та логістичну підтримку у перевезенні гуманітарної допомоги через кордон та доставленні її за місцем призначення, визначеним за взаємною згодою з ГО «Людина у біді» («Človek v ohrození», n.o.).

Пресслужба Закарпатської обласної ради