![](https://zakarpat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-32-160x90.jpg)
Концепція «розсіяних інкубаторів», яка з’явилася у зв’язку з необхідністю створення нової екосистеми, в якій місцеве самоврядування Підкарпатського воєводства, у співпраці з іншими суб’єктами, могло б вживати заходів у сфері економічної політики, дозволяючи підвищити здатність економіки України адаптуватися до нових умов, у зв’язку з дестабілізацією війни.
RARR S.A. характеризується великим досвідом, надійністю та професіоналізмом, а також кваліфікованим персоналом з необхідними знаннями, необхідними для реалізації пропонованих послуг та проектів.
Як ініціатор «розсіяного інкубатора», Владислав Ортил закликає приєднатися до вищезгаданого проекту, основним завданням якого є комплексна пропозиція допомоги українському бізнесу, який зараз бореться з багатьма проблемами у зв’язку з війною.
За додатковою інформацією щодо «Розсіяних інкубаторів для підприємців з України», пан ортил пропонує тримати контакт з пані Урсулою Кубашек, тел. 17 86 76 241, електронна адреса: ukubaszek@rarr.rzeszow.pl.