Марашалек Підкарпатського воєводства закликав приєднатися до проєкту «Розсіяний інкубатор для підприємців з України»

Марашалек Підкарпатського воєводства Владислав Ортил пропонує підприємцям з України приєднатися до цього проекту, розробленого Агенцією регіонального розвитку Ржешува (Rzeszów Regional Development Agency S.A). – інституцією бізнес-середовища, метою якої є здійснення діяльності, яка слугує всебічному розвитку Підкарпатського воєводства шляхом концентрації та мобілізації потенціалу місцевих громад, консалтингової та сервісної діяльності в процесах реструктуризації, відкриття та підтримки бізнес-підприємств, просування регіону та отримання коштів іноземної допомоги.

Концепція «розсіяних інкубаторів», яка з’явилася у зв’язку з необхідністю створення нової екосистеми, в якій місцеве самоврядування Підкарпатського воєводства, у співпраці з іншими суб’єктами, могло б вживати заходів у сфері економічної політики, дозволяючи підвищити здатність економіки України адаптуватися до нових умов, у зв’язку з дестабілізацією війни.

RARR S.A. характеризується великим досвідом, надійністю та професіоналізмом, а також кваліфікованим персоналом з необхідними знаннями, необхідними для реалізації пропонованих послуг та проектів.

Як ініціатор «розсіяного інкубатора», Владислав Ортил закликає приєднатися до вищезгаданого проекту, основним завданням якого є комплексна пропозиція допомоги українському бізнесу, який зараз бореться з багатьма проблемами у зв’язку з війною.

За додатковою інформацією щодо «Розсіяних інкубаторів для підприємців з України», пан ортил пропонує тримати контакт з пані Урсулою Кубашек, тел. 17 86 76 241, електронна адреса: ukubaszek@rarr.rzeszow.pl.