Міжнародні проєкти Обласної клінічної лікарні – у фокусі депутатів

Результати грантової програми «Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна» сьогодні було презентовано депутатам Івано-Франківської обласної ради в «Закарпатській обласній клінічній лікарні імені Андрія Новака».

Обласна клінічна лікарня реалізувала проєкт «Транскордонний обмін знаннями про мінімальні інвазивні методи хірургії та сучасний догляд», вартістю понад 463 тисячі євро.

За грантові кошти придбано і введене в експлуатацію сучасне медичне обладнання для операційної, яке дозволить покращити рівень надання медичних послуг пацієнтам: лапароскопічна стійка та рентгенівський апарат С-арка.

Директор закладу Юрій Яцина презентував і наступні міжнародні проєкти, які реалізовуватимуть найближчим часом. Зокрема, впроваджуватиметься транскордонний проект із окружною лікарнею швидкої допомоги «Dr Constantin Opris» у місті Бая-Маре (Румунія). Буде закуплено лапараскопічне обладнання для хірургії та обладнання для відділення стаціонарної реабілітації.

В іншому проєкт у рамках програми «Польща – Україна» заплановано закупівлю медичного обладнання на суму близько 1,3 млн. євро.