![](https://zakarpat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-3-160x120.jpg)
Обласна клінічна лікарня реалізувала проєкт «Транскордонний обмін знаннями про мінімальні інвазивні методи хірургії та сучасний догляд», вартістю понад 463 тисячі євро.
За грантові кошти придбано і введене в експлуатацію сучасне медичне обладнання для операційної, яке дозволить покращити рівень надання медичних послуг пацієнтам: лапароскопічна стійка та рентгенівський апарат С-арка.
Директор закладу Юрій Яцина презентував і наступні міжнародні проєкти, які реалізовуватимуть найближчим часом. Зокрема, впроваджуватиметься транскордонний проект із окружною лікарнею швидкої допомоги «Dr Constantin Opris» у місті Бая-Маре (Румунія). Буде закуплено лапараскопічне обладнання для хірургії та обладнання для відділення стаціонарної реабілітації.
В іншому проєкт у рамках програми «Польща – Україна» заплановано закупівлю медичного обладнання на суму близько 1,3 млн. євро.