Мистецьке подружжя Кузьми презентувало свої роботи в Ужгороді

Сьогодні у Генеральному консульстві Угорщини у м. Ужгород стартувала виставка «Двоє», присвячена творчості відомого мистецького подружжя Ужгорода – Бориса Кузьми, живописця, графіка, народного художника України, члена-кореспондента Національної академії мистецтв України, голови Закарпатської організації Національної спілки художників України та його дружини, художниці Вікторії Кузьми, членкині Національної спілки художників України.

🖼️Вітали творчий дует із відкриттям вернісажу керівники області й міста, художники, друзі та близькі. Серед запрошених – перший заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Шекета Andriy Sheketa. Посадовець подякував керівництву дипустанови за організацію серії виставок закарпатських художників, що сприяє розвитку культурної дипломатії та зміцнює стосунки між сусідніми країнами. Він також висловив подяку художникам, які своїми роботами доповнюють мистецький літопис нашого краю.

🎨 Борис Кузьма – автор понад 20 персональних виставок в Україні, Австрії, Угорщині, Словаччині, Хорватії, Чехії. Окремі роботи зберігаються у музеях України, Румунії, Словаччини. Стилістиці художника притаманний неординарний симбіоз графіки та живопису. У його роботах переважає своєрідний колористичний імпресіонізм, абстракція і пост-модерн.

🖼️Особливі атмосферні картини на склі Вікторії Кузьми розкривають нові можливості художньо-естетичного вираження. Мисткиня вдало поєднує класичні форми з елементами модернізму.

🎨 🖼️На виставці презентовано 20 робіт митців, які доводять – подружжя володіє унікальним мистецьким інструментарієм, що відображає традиції Закарпатської школи живопису.