На перше пленарне засідання 8-ї сесії облради винесено понад 30 актуальних питань життєзабезпечення області

31 жовтня під головуванням очільника Закарпатської обласної ради Володимира Чубірка відбулося засідання Президії облради. У її роботі взяли участь: перший заступник голови ЗОВА, депутат облради Мирослав Білецький, заступники голови облради Василь Дем’янчук, Андріана Сушко, керуюча справами Мирослава Ливч, а також депутати – голови постійних комісій та представники фракцій ради.

У ході засідання члени президії розглянули близько 40 питань порядку денного, які запропоновано профільними комісіями для ухвалення на 8-й сесії облради VІІІ скликання. Затим виокремлено ті питання, які потребують розгляду на першому пленарному засіданні. Насамперед пропонується заслухати інформацію щодо спрямування коштів обласного бюджету на 2022 рік за період з березня по жовтень 2022 року.

Також члени президії запропонували внести правки до тексту звернення щодо реформування управління лісової галузі та створення Закарпатського регіонального офісу ДП «Ліси України». Окремі звернення — рекомендовано доопрацювати.

Що ж стосується об’єднання з метою оптимізації роботи обласних закладів галузі охорони здоров’я з надання психіатричної допомоги, то це питання запропоновано відправити на доопрацювання і комплексне вивчення задля недопущення втрати медзакладами законтрактованих послуг.

Серед інших проєктів рішень, що вносяться у депутатську залу — питання, що стосуються освіти, ефективного управління майном, функціонування комунальних установ обласної ради тощо.

Нагадаємо, засідання восьмої сесії обласної ради VІІІ скликання відбудеться 3 листопада об 11.00 у сесійній залі обласної ради за адресою: Ужгород, пл. Народна, 4.

Пресслужба Закарпатської обласної ради