На Закарпатті 20 поліцейських отримали нове житло

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні в Ужгороді Голова Національної поліції України Ігор Клименко разом з керівництвом області та міста вручив ключі від нових осель двадцятьом правоохоронцям Закарпаття.

Нове житло отримали працівники патрульної поліції Закарпаття, поліції охорони та працівники апарату Головного Управління Нацполіції у Закарпатській області.

У ході офіційної частини Ігор Клименко подякував за співучасть у побудові житла для підлеглих голові Закарпатської облради Володимиру Чубірку, голові ОДА Віктору Микиті та Ужгородському міському голові Богдану Андріїву.

Генерал Клименко також висловив сподівання, що обласна влада й надалі підтримуватиме правоохоронців.

Вітаючи нових власників житла Володимир Чубірко наголосив, що з 2015 року, коли стартувала реформа МВС і коли вперше був головою Закарпатської облради, питання забезпечення поліцейських, тримає на контролі. Депутатський корпус у міру можливостей завжди йде на зустріч правоохоронцям: чи то у питаннях закупівлі обладнання для відеоспостереження чи то ремонту приміщень та в інших пиатннях.

Наразі дольова участь Закарпатської обласної ради у спорудженні нового житла для працівників Нацполіції краю склала понад 3 млн гривень.

Управління інформаційного забезпечення діяльності обласної ради