На Закарпатті у День туризму вручили відзнаки кращим та вшанували загиблих на війні працівників галузі

Print Friendly, PDF & Email

Найактивніших працівників галузі сьогодні з нагоди Дня туризму України відзначили у атріумі будівлі Закарпатської обласної ради. Урочистості почали з Гімну України. Відтак хвилиною мовчання вшанували пам’ять закарпатців, які працювали в туристичній ніші і загинули на війні проти російських окупантів.
 
Це: Іван Дівинець, який був експертом у галузі активного й екстремального відпочинку, Тарас Гайдук — один із кращих фахівців туристичного супроводу в області та Роман Жук, який рекламував Закарпаття через заснований ним крафтовий бренд та екологічний рух «Чисто. Де».
Відтак до присутніх з вітальними словами й побажаннями звернулися заступник голови Закарпатської ОВА Ігор Шинкарюк та перший заступник голови Закарпатської облради Андрій Шекета. На подію завітали керуюча справами облради Мирослава Ливч, керівники структурних підрозділів Закарпатської обласної державної адміністрації та представники туристичних організацій.
 
«Проживаючи в Ужгороді понад 20 років, я мав змогу спостерігати, як у туристичній галузі росла конкуренція і, відповідно — росла якість. Я впевнений, що після нашої перемоги у вас буде багато роботи. Адже інтерес до України є і буде високим. Збільшиться кількість людей, про яких ви зможете розповідати. Знаю всі ви й зараз робите більше, ніж можете, не обмежуючись лише туристичною галуззю, й допомагаючи військовим. Зі свого боку ми відкриті до ваших пропозицій і намгатимемося й надалі, у міру можливостей, підтримувати туристичні проекти. Зі святом вас!», — звернувся до представників туристичної галузі перший заступник.
 
Відтак, Андрій Шекета відзначив подяками Закарпатської обласної ради трудові колективи дочірнього підприємства «Санаторій Поляна», комплексу «Порядний Ґазда» та фахівцеві туристичного супроводу з Мукачева Максиму Адаменку.
 
Окремо грамотами відзначили фахівців туризму Управління туризму та курортів Закарпатської ОВА і власне — від керівництва Закарпатської ОВА.
 
Пресслужба Закарпатської обласної ради