На Закарпатті впроваджуватиметься проект щодо зубопротезування ветеранів

Учасники бойових дій та особи із інвалідністю внаслідок війни безкоштовно отримуватимуть послуги зубопротезування в медичних закладах області, незалежно від їхньої форми власності.

✍️ Про це сьогодні йшлося на спільній нараді керівництва обласної ради, ОВА та профільних департаментів.

☝️ Голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай зазначив, що зубопротезування ветеранів фінансуватиметься із обласного бюджету. Департаменту соцзахисту ОВА доручено розробити проєкт розпорядження, а також алгоритм надання цієї послуги. Найближчим часом це питання розглянуть профільні комісії обласної ради. Депутати погодять необхідні правки до діючої «Регіональної програми соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей на 2023 – 2024 роки», яка передбачає компенсацію витрат на лікування медичним закладам.

👉 Відтак відповідні зміни до програми пропонуватимуться для затвердження у сесійній залі, 21 березня цього року під час пленарного засідання 14-ї сесії обласної ради.

👉 Участь в обговоренні заходів програми взяли також: заступник голови обласної ради Василь Дем’янчук, перший заступник голови ОВА, депутат обласної ради Мирослав Білецький.