На Закарпаття може переїхати терапевтичний стаціонар з інфарктними ліжками

Print Friendly, PDF & Email

Продовжують надходити запити про евакуацію на Закарпаття від різних установ та організацій з охоплених війною регіонів.

Тимчасового прихистку свого закладу просить Олександр Сопко, лікар-кардіолог, завідуючий Терапевтичного стаціонару з інфарктними ліжками Центру стаціонарної допомоги, що знаходиться у Києві. Пацієнти та медперсонал не мають змоги повноцінно надавати медичні послуги через постійні повітряні тривоги і бомбардування столиці.

Із завідувачем медзакладу зустрілися голова облради Володимир Чубірко, депутатка облради, керуюча справами обласної ради Мирослава Ливч та директор Департаменту охорони здоров’я ОВА Анатолій Пшеничний. Вони пообіцяли звернутися до керівників місцевих ОТГ з проханням знайти приміщення, яке б відповідало вимогам Терапевтичного стаціонару. Якщо таке знайдеться, можна буде розпочати процес владнання юридичних питань та перенесення роботи закладу. У свою чергу, Олександр Сопко пообіцяв лікувати місцевих пацієнтів із захворюваннями свого профілю.

На зустрічі був присутній і керівник міжнародного дитячого центру «Артек» Сергій Капустін. Цей заклад переїжджає до закарпатського санаторію «Човен», який підготували для прийому 168 дітей із Пущі Водиці під Києвом. Терміново евакуйованих дітей-сиріт у перші дні війни розмістили спочатку у Хустській і Берегівській школах-інтернатах, поки готувалися приміщення санаторію «Човен». Офіційне відкриття «закарпатського» «Артеку» заплановане на наступний тиждень.

Пресслужба Закарпатської обласної ради