Обласна рада допомагає облаштовувати побут акторів Донецького драмтеатру з Маріуполя

Після звернення виконувачки обов’язків керівника театру Людмили Колосович до голови обласної ради Володимира Чубірка, було прийнято рішення підібрати для покращення умов проживання акторів дещо з гуманітарних вантажів, отриманих від міжнародних партнерів.

Тож сьогодні заступник голови облради Андріана Сушко навідалася до колективу театру у гуртожиток Закарпатського Інституту післядипломної педагогічної освіти облради, що на вулиці Гагаріна. Наразі тут проживає 12 акторів та 2 їх дітей.

Для їх потреб привезли дві нові пральні машини, ковдри, рушники, дві мікрохвильові печі та інше.
За словами акторів, вони щасливі, що вирвалися з окупації і мають змогу проживати під мирним небом і займатися улюбленою справою.

Пресслужба Закарпатської обласної ради