ЛИВЧ
Мирослава Михайлівна

Народилася 10 серпня 1981 року у селі Тибава Свалявського району. У 2001 році закінчила Український державний університет харчових технологій за спеціальністю «Економіка підприємства», кваліфікація – спеціаліст з економіки і права; у 2018 році – ДВНЗ «Ужгородський національний університет» за спеціальністю «Право»; у 2019 – Національну Академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», кваліфікація – магістр.

Трудову діяльність розпочала у 1999 році бухгалтером у колективному сільськогосподарському підприємстві с. Тибава Свалявського району, згодом очолила ТОВ «Тибава».

Із 2006 по 2015 роки – приватний підприємець.

Була членом виконкому Тибавської сільської ради.

Ливч М. М. у VIІ скликанні (2015 – 2020) очолювала Свалявську районну раду.

Із 2016 року – заступник  Голови правління Асоціації органів місцевого самоврядування – Агенція регіонального розвитку  «Єврорегіон  Карпати – Україна»

Із 4 січня 2021 року – керуюча справами обласної ради.

Обрана депутатом Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Член фракції Закарпатської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Із початку скликання Ливч М. М. була заступником голови постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку та регламенту.

Є секретарем постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, комунального майна та приватизації.