Першим заступником голови Закарпатської облради VIII скликання обрано Андрія Шекету, а заступником голови –Дениса Мана

На першому пленарному засіданні першої сесії обласної ради VIII  скликання, яка відбулася сьогодні, 7 грудня,  депутати обрали не тільки голову ради, яким став Олексій Петров – представник Закарпатської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”, а й заступників голови.

Так, шляхом таємного голосування першим заступником голови облради обрано Андрія Шекету – представника Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”, кандидатуру якого  підтримали 41 депутат. Заступником голови – Дениса Мана, що є представником ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”. Свої голоси «за» Дениса Миколайовича віддали 36 депутатів.

Відтепер вони командою працюватимуть над розвитком краю наступні 5 років у рамках Регіональної Стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021-2027 років.

На черзі – формування профільних комісій, прийняття обласного бюджету –  2021 та ін.

Пресслужба облради